Zadzwoń do nas: +48 794 171 780

Usługi

W naszym gabinecie oferujemy kompleksowe zabiegi fizjoterapeutyczne oraz nowoczesne metody terapii z zakresu:

Terapii manulanej

Metoda Medycyny Ortopedycznej wg. Cyriax'a

Medycyna Ortopedyczna wg. Cyriax`a skupia się na diagnozie oraz zachowawczym leczeniu uszkodzeń tkanek miękkich narządu ruchu.

więcejFizykoterapii

Laseroterapia

Laser działa leczniczo i przeciwbólowo – wywołuje drgania atomów w naświetlanych komórkach i tkankach bez ich destrukcji. Promieniowanie laserowe przenika w głąb tkanek i wywołuje reakcję łańcuchową – przekazuje efekty zabiegu leczniczego głębiej, nawet do kilku centymetrów w głąb tkanek.

więcej


Ultradźwięki

Oddziaływanie falą ultradźwiękową powoduje szereg korzystnych dla organizmu efektów. Do najistotniejszych należą: wzrost syntezy kolagenu, wewnątrz komórkowy wzrost syntezy wapnia, przyśpieszanie neoangigenezy,...

więcej


Masażu

Masaż klasyczny powstał w XIX wieku, głównie dzięki lekarzom szwedzkim. Jego wpływ jest wielowachlarzowy, biorąc pod uwagę sposób jego wykonania względem tego, jakie rezultaty chce się osiągnąć.

więcej


Terapia skolioz i wad postawy

Koncepcja indywidualnej terapii skolioz to ćwiczenia, które kształtują i korygują całe ciało, od stóp, przez kolana, obręcz miedniczną, kręgosłup,obręcz barkową.

więcej

Wizyty domowe (Piła, Chodzież, Kaczory)


Dobór sprzętu


Metoda Acknermana

Powstała w latach 70-tych metoda leczenia manualnego została zapoczątkowana przez Wilh. P. Ackermanna. 50 letnie doświadczenie szwedzkiego chiropraktyka zaowocowało powstaniem nowej koncepcji leczenia schorzeń kręgosłupa, której główny cel polegał na wyeliminowaniu przyczyny dolegliwości.

więcej


Elektroterapia

Elektrolecznictwo polega na leczeniu za pomocą prądów. W naszym gabinecie wykonujemy następujące zabiegi elektroterapeutyczne:

więcej
Kinesiology Taping

Kinesiotaping jest metodą terapeutyczną, polegającą na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami (plastry z j. ang.: ‘tapes’) o specjalnej strukturze materiału. „Metoda plastrowania” została opracowana i spopularyzowana w latach osiemdziesiątych przez dr Kenzo Kase.

więcej


Kinezyterapii

Kinezyterapia to leczenie z wykorzystaniem różnych form ruchu. Główym celem tej terapii jest:

więcej